quicktabs

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně modulu quicktabs. Na stránkách slovankamenicenl.cz používám tento modul pro zobrazení tabulek. Tabulky získávám z fotbal.cz dle návodu http://www.rjwebdesign.net/…love-Tabulky. V quicktabs se mi ale zobrazuje pouze jedna tabulka, ostatní nefungují. Na lokálu mi vše fungovala. Asi nějaký problém v souboru .htaccess?

Profile picture for user Jan Polzer

Tam máte asi nějaký problém v cestách. Koukněte na Firebug - po přepnutí na nějakou ze záložek to hlásí chybu.

Ještě můžete vyzkoušet, zda to bude fungovat, když nastavíte, aby se obsah všech záložek načetl spolu se stránkou, nikoli až po přepnutí.

návštěvník

Dobrý den, tak jsem si zapnul aby se mi všechny stránky načetl spolu se strankou,  a ted mi to vyhazuje chybu Fatal error: Cannot redeclare showSoccerTable() (previously declared in /data/web/virtuals/6812/virtual/www/includes/common.inc(1696) : eval()'d code:26) in /data/web/virtuals/6812/virtual/www/includes/common.inc(1696) : eval()'d code on line 63

Vůbec nevím, v čem by mohla být chyba, když mi to na lokálu běhá?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru