Publikování externími autory

Zdravím,
udělal jsem teď velkou chybu, když jsem předpokládal, že pokud umožním "Create Story Content", bude moci uživatel v té konkrétní skupině přidávat články a já je před publikováním zkontroluji. Článek se ovšem hned publikoval. Neznáte nějaký způsob, který by mi umožnil zakázat publikování, ale vkládání povolil?

návštěvník

A předtím se ani nepodepsal. Stačí, když nedám výchozí nastavení "Vydáno", snad to tak bude fungovat.

Profile picture for user Jan Polzer

No vidíte, jste rychlejší, než já s odpovědí :-) Poradil bych to samé. Pokud člověk nemá práva na administraci obsahu, tak si toto nastavení nezmění a článek tedy bude vždy čekat na ruční vydání.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru