Propojení účtu Drupal 7.x a Photo Station na serveru Synology

Zdravím vás,

potřeboval bych propojit účet Drupal 7.x s aplikací Photo Station na Synology. Abych se vyjádřil přesně. Pouze přihlášený uživatel na mých webových stránkách vidí v menu položku, která je reprezentována linkem na aplikaci Photo Station instalovanou na serveru Synology. Protože všichni registrovaní uživatelé z mého webu mají stejná práva k fotogalerii Photo Station, mám k ní vytvořen jen jeden účet s konkrétními právy pro všechny. Potřeboval bych tedy, aby se jednoduchým způsobem po kliknutí na položku v menu nemusel přihlášený uživatel přihlašovat po druhé. Šlo by to vyřešit jednoduchým způsobem, nebo, byl by někdo ochoten třeba i za úplatu pomoci v řešení? Nejde tedy o klasické propojení účtů všech uživatelů, ale jen na jeden, kde se následně rozbalí celá fotogalerie. Nechci aby fotogalerie byla veřejná, jelikož obrázky jsou ve vysokém rozlišení, je možnost stahovat celá fotoalba a také si nepřeji kvůli spammerům a spambotům aby psali do komentářů. Jedná se o specifický komunitní web zaměřený na konkrétní sportovní odvětví.

Nevím, zda to pomůže, ale po najetí na "Přihlásit" v aplikaci Photo Station se objeví ve stavovém řádku prohlížeče: javascript:onLogin("index.php") a při najetí na "Přihlásit" (viz obrázek) v pravém horním rohu:javascript:onLogin('%2Fphoto%Findex.php%3F'). Proč tomu tak je, nevím.

Podle mne by to snad nemusel být takový problém, simulovat klik na odkaz "Přihlášení" a pak vložit z webové aplikace Drupalu jakoby ze schránky jméno a heslo s potvrzením Enter, ne? Něco podobného jako to dělá prohlížeč, když vám nabídne zapamatování hesla při přihlašování na konkrétní webové stránky, ale včetně potvrzení Enter.

Pozn.: Zkoušel jsem psát na technickou podporu Synology na Taiwan, ale jak jsem předpokládal, i když oficiálně podporují aplikaci Drupal "mají v plánu se tomuto problému věnovat". Kdy, to je ve hvězdách...:-)

 

návštěvník

Uvědomil jsem si, že jsem psal o propojení účtu, ale o ten ve své podstatě nejde. Po kliknutí na odkaz v menu by se měla otevřít externí fotogalerie, ale už bez použití přihlášení, protože to už provedl uživatel v Drupalu a bez přihlášení tento odkaz není vidět.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru