Procházení galerií

Zdravím. Používám v D6 modul image na prohlížení obrázků. Řešení to je, ale není to zrovna ono. Použil jsem na zlepšení funkce tento návod pro D5: http://www.drupal.cz/clanky/tipy-triky/prochazeni-galerii Částečně se povedlo zlepšit procházení fotek, ale má to neduhy. 1- Nerozezná to jednotlivé galerie a točí to obrázky všech galerií dokola (možná by pomohlo roztřídit uložení obrázků do adresářů). 2- Nezobrazí se zpětné odkazy na návrat ke galerii, nebo "Domů". Jedná se o stránky www.trampolinov.cz Přijal bych i návrh na změnu celé galerie. Např. na pendery.org je skvělá, ale jak na to?

Profile picture for user Jan Polzer

Daniel Pendery tam má image_gallery, zatímco na trampolinov.cz mi to přijde, že je tam použitý pouze modul image.

návštěvník

Ano. používám modul Image který obsahuje součást Image Gallery. Bohužel nic jiného lepšího pro D6 není (v tomto měřítku nepotřebuji projekt jako Gallery2-Menalto). Můj dotaz se týkal úpravy a nedostatků popsaných v prvním příspěvku. Pro účely těchto stránek by myslím dostačovalo doladit galerii nabízenou tímto modulem. Konkrétně se jedná o úpravu souboru "node-image.tpl.php". Návod je pro verzi 5.x a proto bylo potřeba troch úprav proti návodu. Ovšem se mi nedaří doladit to k plné spokojenosti. Pokud by bylo třeba, dám k dispozici tento soubor.
Díky

Profile picture for user Jan Polzer

No, bude to chtít si s tím trochu pohrát, nemyslím, že by to vyřešilo pár řádků v komentáři během pěti minut. :-)

návštěvník

Tak jsem si pohrál a výsledek je jaký je. Zatím nevím jak obejít slova "Array". Takže já jsem celkem spokojen (zatím) a uvidím co tomu řeknou návštěvníci.
Díky

návštěvník

Kdybych tušil jak se to vypisuje, dávno bych to změnil. Právě místo těch Array tam mají být odkazy "Domů" a "Seznam galerií", to že se zobrazují odkazy níže jsem udělal přidáním div do souboru "node-image.tpl.php". Myslím, že zakopaný pes je v přidané funkci v souboru "template.php"(viz odkaz v prvním příspěvku). Tam by mohla být ta nekompatibilita. Soubor "node-image.tpl.php" jsem různe měnil a tam to není. Na "api.drupal" jsem se koukal, ale tam si neškrtnu to je na mě moc.

návštěvník

Nerozumím otázce. Můžete nějak upřesnit?

návštěvník

Do souboru "node-image.tpl.php" na první řádek. To je řešení pouze pro úpravu listování fotek.

Profile picture for user Jan Polzer

V tom případě to od tama vymažte a print $breadcrumb; dejte do page.tpl.php někam před print $content.

návštěvník

Toto řešení nepomůže. Navigace se zobrazuje korektně na všech stránkách kromě listování fotek. To listování orig modul neumožňuje, proto jsem upravil template. php a vytvořil node-image.tpl.php ,podle návodu výše. Myslím, že chybka bude v té přidané funkci v template.php ale jistý si nejsem.
Tohle asi bohužel nebude na řešení přes textové zprávy.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru