Proč jste si zvolili Drupal?

Vážení čtenáři, pokud jste si koupili tuto knihu nebo o jejím pořízení uvažujete, pak jste si s největší pravděpodobností zvolili pro svůj web redakční systém Drupal. Zajímalo by mě, jak vaše rozhodování probíhalo, co od Drupalu očekáváte a pro jaký typ projektu jej chcete použít.

Pokud už web s Drupalem provozujete, uvítám vaše postřehy z praxe a případný komentář k tomu, zda Drupal vaše očekávání naplnil.

návštěvník

Drupal jsem vybral hned na poprvé, takže nemohu příliš srovnávat. Ale líbilo se mi, na co jej v dané době využíval např. časopis Computer (dnes už to neplatí). A jelikož jsem chtěl udělat vlastní webový časopis, také jsem šel do Drupalu. A k tomu slouží více, než dobře. Tedy pro publikování článků je podle mne ideální!

návštěvník

Chtěl jsem udělat stránky mladým sportovcům a vybíral jsem CMS. Kamarád, který také dělal stránky pro zájmovou skupinu vybral Joomlu a já tedy Drupal aby jsme mohli srovnávat. K tomu srovnání: Zdá se, že Joomla má více možností témat vzhledu, pluginů a mambotů, takže výsledný web je pro čtenáře barvitější a pestřejší. To jen na první dojem, ale já už Drupal měnit nebudu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru