Proč jste si zvolili Drupal?

Vážení čtenáři, pokud jste si koupili tuto knihu nebo o jejím pořízení uvažujete, pak jste si s největší pravděpodobností zvolili pro svůj web redakční systém Drupal. Zajímalo by mě, jak vaše rozhodování probíhalo, co od Drupalu očekáváte a pro jaký typ projektu jej chcete použít.

Pokud už web s Drupalem provozujete, uvítám vaše postřehy z praxe a případný komentář k tomu, zda Drupal vaše očekávání naplnil.

Fórum: 

Reklama

Drupal jsem vybral hned na poprvé, takže nemohu příliš srovnávat. Ale líbilo se mi, na co jej v dané době využíval např. časopis Computer (dnes už to neplatí). A jelikož jsem chtěl udělat vlastní webový časopis, také jsem šel do Drupalu. A k tomu slouží více, než dobře. Tedy pro publikování článků je podle mne ideální!

Znáte nějaký jiný CMS se kterým si lze tak vyhrát? Drupal je prostě pro hračičky. Tedy jako dělaný pro mě. A co pro Vás?

Chtěl jsem udělat stránky mladým sportovcům a vybíral jsem CMS. Kamarád, který také dělal stránky pro zájmovou skupinu vybral Joomlu a já tedy Drupal aby jsme mohli srovnávat. K tomu srovnání: Zdá se, že Joomla má více možností témat vzhledu, pluginů a mambotů, takže výsledný web je pro čtenáře barvitější a pestřejší. To jen na první dojem, ale já už Drupal měnit nebudu.

Přidat komentář