Problém se zobrazováním tématu

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Používám (snažím se použít:-) téma vzhledu Danland. Když vytvořím např: home stránku (<front>) s odkazem v primární navigace, tak se zobrazí správně. Když však vytvořím další stránku např.: Kontakty - cesta: .../content/kontakty s odkazem v primární navigace a zobrazím ji, tak mi zmizí slideshow pod lištou s hlavními odkazy. Když zkusím odkaz ze sekundární navígace, slideshow mizí také. Už jsem s tím strávil několik hodin a nemůžu přijít na to, čím to je. Taky mi už došly nápady co ještě vyzkoušet k odstranění tohoto problému.

Předem dík za rady

Profile picture for user Jan Polzer

Toto téma vzhledu nepoužívám, ale jak jsem pochopil, je to hodně protkáno jQuery. Zkuste si to otevřít ve Firefoxu s Firebugem, jestli vám nezahlásí nějakou chybu. Víc asi neporadím.

návštěvník

Dobrý den,

když už jsem se ptal, tak tady je odpověď na kterou jsem příšel :-) Danland není úplně jednoduché téma vzhledu a řešení možných problémů (i tohoto) je tady http://drupal.org/node/768350  .

Díky

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru