Problém s úvodní stranou webu

Dobrý den,

 

mám problém se zobrazením titulní strany webu. Když na ni přijdu jako nepřihlášený, zobrazí se mi v primární navigaci pouze záložka (odkaz) Úvod a ostaní ne. Místo frontpage se zobrazí úvodní stránka Drupalu po instalaci (před naplněním obsahem) -

Vítejte na Vašem novém Drupal webu!

ostatní odkazy se vůbec nezobrazí!

Pokud se přihlásím, zobrazí se stránky tak jak mají, ale v adresním řádku za doménou přibude node.

Takže namísto http://localhost/drupal-spz/ - (bez přihlášení), se objeví http://localhost/drupal-spz/node- ( po přihlášení).

Zkoušel jsem to upravit v Nastavení webu -> Informace o webu -> Výchozí titulní strana jem zadal:http://localhost/drupal-spz/node.
Ale nepomáhá to. Nevíte někdo co s tím?

Předem dík za odpovědi.

návštěvník

Takže, vše se již zobrazuje jak má, ale má to háček. Musím v oprávněních pro nepřihlášeného uživatele ponechat zapnutou v Module node administraci uzlů. Jakmile ji vypnu, problém se znovu objeví. Samozřejmě, že mi to vadí, protože i pro nepřihlášeného je tím pádem viditelná Navigace - > Vytvořit obsah (i když to jsem zakázal).

 

Setkal se už někdo s něčím podobným?

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Máte nějaký binec v oprávněních. Nepřihlášení by měli mít právo na zobrazení obsahu. Pokud to zlobí, tak takto těžko říct.

návštěvník

Dobrý den,
to je právě ten problém, že jakmile nedovolím nepřihlášeným uživatelům administraci uzlů (povolím pouze zobrazení obsahu), tak úvodní strana "zmizí" a je nahrazena úvodní stranou Drupalu po instalaci. Zapracuji na tom a dám vědět. Pokud bude co!? :-)))

návštěvník

Dobrý den,

problém vznikl proto, protože jsem si hrál s oprávněními a rozházel je tak, že už jsem je neuměl dát dohromady. Jako "lék" zabralo Správa obsahu>Nastavení posílání příspěvků>Obnovit práva.

Kdyby se náhodou někdo s podobným problémem potkal.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru