Problém s Userpoints - rules emailem

Dobrý den pane Polzer, 

chtěl bych se zeptat, zda-li byste nevěděl jak vyřešit tento problem:

Pomocí modulu Userpoints používám funkci rules, která v zavislosti počtu nasbíraných bodů přiřazuje uživatelům role a následně je upozorní na email, že tuto roli dostali (v případě, že splnili danné podmínky a dosáhli požadovaného počtu bodů).

Můj dotaz se týká problému, který z této funkce vzešel. Řekněme, že na každý Level potřebuje uživatel nasbírat 500 bodů. Na Level 3 je tedy potřeba 1500 bodů. Za očekáváných podmínek bych očekával, že mi příjde email, který mne upozorní na navýšení do Levelu 3. Realita je však taková, že emaily dostávám pokaždé, kdy stoupne hodnota mých bodů a v případě, že už jsem nabyl nějakého levelu, vždy znovu dostanu uvítací email do nového levelu...

Mám tedy například 2500 bodů a napíši článek, přičte se mi díky rules 10 bodů a mám 2510. Funkce rules (v Userpoins) si však řekne, že jsem již 5x překročil hranice všech levelů, a tak je potřeba mě o tom znovu upozornit - příjde mi tedy uvítání do Levelu 1,2,3,4 a 5. To se mi samozřejmě vůbec nelíbí a není to správná funkčnost.

Nemáte-li zkušenost s tímto modulem, nemohl bych se zeptat o jakoukoiv placenou konzultaci či případnou menší úpravu php modulu tak, aby mi email chodil pouze při překročení nějaké userpoints hranice?

 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru