Přístup odepřen

Dobrý den,

spravuji WEB na doméně www.kladenipodlah.cz, která je na hostingu ic.cz. Dosud vše jelo bez problémů, poslední dobou se však někdy objevilo hlášení přístup odepřen s výpisem a koncovým hlášením nemáte přístup na tuto stránku. Poslední dny už to nefunguje a výpis přístup odepřen je pořád. Nemůžete poradit, kde je problém ?

Předem děkuji za rady

Profile picture for user Jan Polzer

Zkuzste nahrát najenovější verze použitých modulů. Pokud to nepomůže, pak všechny doplňkové moduly vypněte. Pokud se nejde přihlásit do administrace, stačí moduly smazat přes FTP.

Pokud vypnutí/odstranění modulů pomůže, je chyba asi v některém z nich. Pak už jen stačí postupně zkoumat, který na to má vliv.

Nejste sám, koho to trápí, viz http://drupal.org/search/apachesolr_search/warning%3A%20array_fill%28%29

návštěvník

Děkuji za odověď, nicméně ani po vymazání doplňkových modulů se situace nezměnila. Do administrace se přihlásit nelze. Tak nevím.

Profile picture for user Jan Polzer

Tady se přihlásit nejde? http://www.kladenipodlah.cz/user

Možná je problém v tématu vzhledu, soudě dle chyb na přihlašovací stránce.

Možná se poškodilo jádro Drupalu, zkuste tam překopírovat všechny soubory kromě settings.php z balíčku pro Drupal ve verzi, kterou používáte.

návštěvník

Pane Polzere, zkusím si s tím pohrát na lokálním PC, na hostingu IC jsou mám ještě WEBy www.alphacom.cz a vacekcorp.eu a oba vykazují stejný problém. A přišlo to tak záhadně. U těch dalších 2 webů nevím, ale u kladenipodlah.cz to několikrát v týdnu odmítlo přístup a pak to zase chvíli fungovalo, pak to přestalo fungovat úplně. Dám Vám určitě vědět jak to dopadlo a co zjistím, jinak moc díky za pomoc, kterou čerpám i z Vašich knížek. :-)

návštěvník

Řešení je zde:

http://help.ic.cz/CMS_na_IC.cz

Jeho vývoj:  http://phorum.ic.cz/viewtopic.php?t=17661&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru