Přístup odepřen

Dobrý den,

spravuji WEB na doméně www.kladenipodlah.cz, která je na hostingu ic.cz. Dosud vše jelo bez problémů, poslední dobou se však někdy objevilo hlášení přístup odepřen s výpisem a koncovým hlášením nemáte přístup na tuto stránku. Poslední dny už to nefunguje a výpis přístup odepřen je pořád. Nemůžete poradit, kde je problém ?

Předem děkuji za rady

Fórum: 

Reklama

Zkuzste nahrát najenovější verze použitých modulů. Pokud to nepomůže, pak všechny doplňkové moduly vypněte. Pokud se nejde přihlásit do administrace, stačí moduly smazat přes FTP.

Pokud vypnutí/odstranění modulů pomůže, je chyba asi v některém z nich. Pak už jen stačí postupně zkoumat, který na to má vliv.

Nejste sám, koho to trápí, viz http://drupal.org/search/apachesolr_search/warning%3A%20array_fill%28%29

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji za odověď, nicméně ani po vymazání doplňkových modulů se situace nezměnila. Do administrace se přihlásit nelze. Tak nevím.

Václav Findeis

Tady se přihlásit nejde? http://www.kladenipodlah.cz/user

Možná je problém v tématu vzhledu, soudě dle chyb na přihlašovací stránce.

Možná se poškodilo jádro Drupalu, zkuste tam překopírovat všechny soubory kromě settings.php z balíčku pro Drupal ve verzi, kterou používáte.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Pane Polzere, zkusím si s tím pohrát na lokálním PC, na hostingu IC jsou mám ještě WEBy www.alphacom.cz a vacekcorp.eu a oba vykazují stejný problém. A přišlo to tak záhadně. U těch dalších 2 webů nevím, ale u kladenipodlah.cz to několikrát v týdnu odmítlo přístup a pak to zase chvíli fungovalo, pak to přestalo fungovat úplně. Dám Vám určitě vědět jak to dopadlo a co zjistím, jinak moc díky za pomoc, kterou čerpám i z Vašich knížek. :-)

Václav Findeis

Pomohlo to, děkuji za pomoc. :-)

Václav Findeis

Přidat komentář