Přihášení do administrace když je web offline

Dobrý den, poraďte prosím, jak se mám přihlásit do administrace stránek, když je web "offline - na stránkách probíhá údržba", ale tu údržbu dělám já, jen mi to vypadlo a už se mi nezobrazila stránka s administrací :(( Děkuji. Ivana

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý večer, za adresu webu doplňte /user. Zobrazí se přihlašovací formulář. Ovšem do offline režimu umožní přihlášení jen uživateli s administrátorským oprávněním.

Profile picture for user Jan Polzer

Musíte se tam přihlásit jako uživatel, který byl vytvořenpři instalaci Drupalu, čili jako hlavní administrátor. Půjde to vždy, pokud není na webu chyba, která znemožňuje jeho fungování. Samozřejmě nesmíte zapomenout heslo.

Pokud zapomenete heslo, lze jej nechat zaslat na mail, nebo resetovat přímo v databázi. Přes MD5 online generátor si vytvořte nové MD5 pro požadované heslo a tento řetězec pak dejte hlavnímu uživateli do tabulky user.

návštěvník

Byla chyba na webu po nedokončené instalaci jednoho z modulů, pomohla obnova databáze. Díky

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru