Přestal fungovat web při přihlášení admina

Dobrý den,

vyskytnul se mi následující problém: prohlížeč mě do Drupalu přihlašuje jako admina (automaticky). V administraci modulů jsem odškrtnul modul GTranslate a zaškrtnul nově nahraný modul TranslateThis (možná jsem ještě zrušil jeden nepoužívaný modul - nejsem si jistý), dal Uložit a od té doby je web bílá stránka. Myslel jsem, že je mrtvý celý, ale když se podívám z jiného PC, kde se nepřihlašuji automaticky jako admin, tak pro návštěvníky normálně funguje. Jenže když se přihlásím jako admin, zase jen bílá stránka.

Nedokázal byste mi, prosím, poradit, co s tím ? Jestli sáhnout někam do DB a vrátit předchozí stav ? Nutno podotknout, že nemám žádnou rozumně použitelnou zálohu DB (odteď už budu dělat dvě denně :-( )

Děkuji za reakci.

Zdraví Martin

návštěvník

Už jsem vyřešil - změnil jsem v DB v tabulce System status u posledně změněných modulů na 0 a potom bylo možné se přihlásit - dělá to modul Plugin Manager (Data Fetcher).

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru