Použití tříd v článcích

Dobrý den,
mám článek, kde je 12 tabulek, které mají stejnou strukturu. Mezi tabulkami je text. Chtěl bych, aby měly všechny stejný vzhled. Vytvořil jsem si třídu, kterou jsem vložil do CSS injektoru. Když jsem přepsal v HTML na a uložil to, tak se nic nestalo. Když jsem se potom zpět podíval do kódu, tak tam ta úprava nebyla. Zkoušel jsem to několikrát.
Lze nějak přesvědčit Drupal, aby mně takovéto úpravy umožnil? Nebo se to dělá úplně jinak?
Díky za radu.

Fórum: 

Reklama

V HTML jsem přepsal table na table class="plan". V mém příspěvku jsem to měl napsáno i se znaky menší a větší, ale nepřijalo se to.

To je otázka, co máte za editor, zda D7 nebo Drupal 8, jaký formát textu atd.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Mám Drupal 8, editor používám ten co je v jádře (CKEditor), a formát textu Plné HTML.

Dobrý den,
udělal jsem pár dalších pokusů a (nevím jak) jsem dosáhl toho, že tabulky vypadají jak mají, ale ten odkaz na třídu mně z html zmizel. Teď jsem nervozní z toho, že nad tím nemám kontrolu. Je nějak možné zařídit, aby nějaké konkrétní články si načítali vlastní css? Myslím tím, že bych třeba do css injektoru nějak zadal, že to bude platit jen pro např. /node/56 a /node/87.
Díky za rady.

To samozřejmě jde. Nevím, jak v osmičce, tam jsem CSS Injector asi nepoužil. Jde to samozřejmě i v normálních stylech. Člověk musí v téma_vzhledu.theme doplnit generování třídy podle čísla uzlu do značky body a pak s tím lze pracovat.

Co se tříd týče, tak je přidejte v nastavení formátu textu pro to plné HTML. Když do lišty přidáte rozbalovačku Styly, můžete dole specifikovat ty, které chcete používat. CKEditor je nesmaže.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář