Potřebujete poškozený soubor? Zkuste File Destructor 2.0

Na internetu najdete kromě užitečných věcí i spoustu zdánlivě nesmyslných a zcela neužitečných nástrojů. Jedním z nich je i pomůcka určená pro tvorbu poškozených, nečitelných souborů. Ano, čtete správně. Kromě řady programů snažících se zachránit vaše data z poškozených disků a souborů s dokumenty, je tu i nástroj, který poškozené soubory vytváří, a to zcela úmyslně.

Zdánlivý nesmysl, jakým může být program určený ke tvorbě poškozených souborů, si však své uživatele jistě najde. Ti se budou rekrutovat z řad notorických opozdilců a nestíhačů. Stále vás nic nenapadá? Přemýšlejte, určitě na to přijdete...

Online aplikace File Destructor je určena pro ty uživatele, kteří se potřebují vymlouvat, ale neumí to dostatečně přesvědčivě. Každý z nás asi někdy nestíhal a zkoušel větší či menší, více či méně uvěřitelnou výmluvu. File Destructor vám umožní dodání hotového projektu e-mailem odložit, aniž byste se museli vymlouvat.

Vymluvte se na poškozený soubor

Představte si situaci, kdy nestíháte dodat nějaký soubor, který od vás má odejít e-mailem. Může to být nějaký dokument, grafika, nějaká aplikace atd. Abyste se nemuseli vymlouvat a hledat důvod, proč není vaše práce hotova, použijete File Destructor.

Potřebujete poškozený soubor? Zkuste File Destructor 2.0

Do políčka zadejte název souboru a pod něj jeho velikost v bajtech. Vyberte typ souboru, resp. jeho příponu a klepněte na tlačítko Destruct and save file.

Jak vypadá výsledek v případě „poškozeného" dokumentu z Wordu, se můžete podívat na následujícím obrázku.

Potřebujete poškozený soubor? Zkuste File Destructor 2.0

Jak nabádají tvůrci File Destructoru, odesláním takto uměle vytvořeného poškozeného souboru si zajistíte nějakou časovou rezervu (než se vám adresát ozve s tím, že projekt dorazil poškozený), kterou můžete využít například pro hraní své oblíbené hry. Já vás k tomu v žádném případě nenabádám, ale myslím si, že i mezi čtenáři Maxiorla si tento nástroj najde své příznivce. Nebo se pletu?

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Dík za tip, výborně to rozšiřuje moje porfolio nástrojů pro testování.

návštěvník

Old but gold... i v roce 2021, tohle zachraňuje životy xD

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru