Potřebujete poškozený soubor? Zkuste File Destructor 2.0

Na internetu najdete kromě užitečných věcí i spoustu zdánlivě nesmyslných a zcela neužitečných nástrojů. Jedním z nich je i pomůcka určená pro tvorbu poškozených, nečitelných souborů. Ano, čtete správně. Kromě řady programů snažících se zachránit vaše data z poškozených disků a souborů s dokumenty, je tu i nástroj, který poškozené soubory vytváří, a to zcela úmyslně.

Reklama

Zdánlivý nesmysl, jakým může být program určený ke tvorbě poškozených souborů, si však své uživatele jistě najde. Ti se budou rekrutovat z řad notorických opozdilců a nestíhačů. Stále vás nic nenapadá? Přemýšlejte, určitě na to přijdete…

Online aplikace File Destructor je určena pro ty uživatele, kteří se potřebují vymlouvat, ale neumí to dostatečně přesvědčivě. Každý z nás asi někdy nestíhal a zkoušel větší či menší, více či méně uvěřitelnou výmluvu. File Destructor vám umožní dodání hotového projektu e-mailem odložit, aniž byste se museli vymlouvat.

Vymluvte se na poškozený soubor

Představte si situaci, kdy nestíháte dodat nějaký soubor, který od vás má odejít e-mailem. Může to být nějaký dokument, grafika, nějaká aplikace atd. Abyste se nemuseli vymlouvat a hledat důvod, proč není vaše práce hotova, použijete File Destructor.

[inline:file-destructor.png]

Do políčka zadejte název souboru a pod něj jeho velikost v bajtech. Vyberte typ souboru, resp. jeho příponu a klepněte na tlačítko Destruct and save file.

Jak vypadá výsledek v případě „poškozeného” dokumentu z Wordu, se můžete podívat na následujícím obrázku.

[inline:word.png]

Jak nabádají tvůrci File Destructoru, odesláním takto uměle vytvořeného poškozeného souboru si zajistíte nějakou časovou rezervu (než se vám adresát ozve s tím, že projekt dorazil poškozený), kterou můžete využít například pro hraní své oblíbené hry. Já vás k tomu v žádném případě nenabádám, ale myslím si, že i mezi čtenáři Maxiorla si tento nástroj najde své příznivce. Nebo se pletu?

Reklama

Komentáře

Dík za tip, výborně to rozšiřuje moje porfolio nástrojů pro testování.

Přidat komentář