pořádí článků totožné jako pořadí položek v menu

Dobrý den,

na adrese http://rb.onlinezona.cz/sluzby vypisuji pomocí views několik node. Každá node má podpoložku v menu. Potřeboval bych tyto node seřadit, aby měli stejné pořadí, jako je pořadí v menu. Poradíte mi, jaké kritérium řazení ve views použít? Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, netuším. Spíše si myslím, že by to chtělo nějak vymyslet proces vkládání tak, aby položky v menu byly nějakým způsobem poskládány. Standardně se řadí podle abecedy, což ve Vašem případě tak nevypadá. Netuším tedy, jak to v menu vytváříte.

návštěvník

Menu je tvořené pomocí modulu taxanomy menu. Pomůže Vám to?

Profile picture for user Jan Polzer

No, pokud tvoříte menu podle kategorií a uzly máte vypsány pomocí Views s nějakým jiným řazením, tak to nikdy nebude stejné. Doporučuji to ve Views nastavit podle abecedy (tedy podle názvu uzlu) a v Taxonomy Menu se kouknout na volbu způsobující přeskládání menu. Tím pádem by pak mělo být rovněž podle abecedy.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru