Popisek ve views

Dobry den, prosim Vas chtel jsem se vas zeptat mam vytvoreny fieldy ve views , popisek mi jde zapnout a i prepsat jeho nazev vsechno v pohode v nahledu ve views ,ale problem je kdyz cele views ulozim - zobrazi se mi pouze fieldy ale jeho (popisek) nadpis ne....muzete prosim poradit dekuji

Fórum: 

Reklama

To jasně vypadá na něco v tématu vzhledu. Zřejmě to buď pomocí CSS nebo jinou cestou ukrývá, proto vám to v náhledu a tedy jiném tématu vzhledu funguje. Těžko říci, takto obecně.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

asi mate pravdu v jinem tematu at uz garland, seven apd. zakladni tema drupalu vzhledu mi to funguje bez problemu ale nevim jak na to :( v mem tematu vzhledu - mohl by jste mi poradit prosim , kdyz vam poslu odkaz www.florball.funsite.cz dekuji moc.

www.florball.funsite.cz/a
takhle je to vyspane ve views se zapnutym labelem ale presto se nezobrazuje :(

No evidentně Vám to už ani nechodí do HTML, o znamená, že to šablona někde na úrovni tpl.php souborů nebo v template.php odstraňuje. To ale zvenčí nepoznám. Zkuste ty soubory prozkoumat.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji mockrat, hledal jsem jehlu v kupce sena :-) sice nerozumim uplne php, ale kamarad se uci a tak mi to prepsal natvrdo v sablone views-views..........tpl.php snad to neubude zlobit nekde jinde :) to uvidime casem. Dekuji za ochotu a za vas cas!V. Sebest

Přidat komentář