Popisek ve views

Dobry den, prosim Vas chtel jsem se vas zeptat mam vytvoreny fieldy ve views , popisek mi jde zapnout a i prepsat jeho nazev vsechno v pohode v nahledu ve views ,ale problem je kdyz cele views ulozim - zobrazi se mi pouze fieldy ale jeho (popisek) nadpis ne....muzete prosim poradit dekuji

Profile picture for user Jan Polzer

To jasně vypadá na něco v tématu vzhledu. Zřejmě to buď pomocí CSS nebo jinou cestou ukrývá, proto vám to v náhledu a tedy jiném tématu vzhledu funguje. Těžko říci, takto obecně.

návštěvník

asi mate pravdu v jinem tematu at uz garland, seven apd. zakladni tema drupalu vzhledu mi to funguje bez problemu ale nevim jak na to :( v mem tematu vzhledu - mohl by jste mi poradit prosim , kdyz vam poslu odkaz www.florball.funsite.cz dekuji moc.

Profile picture for user Jan Polzer

No evidentně Vám to už ani nechodí do HTML, o znamená, že to šablona někde na úrovni tpl.php souborů nebo v template.php odstraňuje. To ale zvenčí nepoznám. Zkuste ty soubory prozkoumat.

návštěvník

Děkuji mockrat, hledal jsem jehlu v kupce sena :-) sice nerozumim uplne php, ale kamarad se uci a tak mi to prepsal natvrdo v sablone views-views..........tpl.php snad to neubude zlobit nekde jinde :) to uvidime casem. Dekuji za ochotu a za vas cas!V. Sebest

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru