Poormanscron v novém

Dobnrý den,
protože můj hostitel nepodporuje Cron, rozhodl jsem se (dle moudré knihy) vyzkoušet modul Poormanscron. Po jeho instalaci a aktivaci jsem ale nenašel možnost jeho nastavení. V manuálu k nové verzi se lze dočíst, že:

Poormanscron can be configured at:
Administer > Site configuration > Site information

...ale ani tam ani jinde nic k nastavení-není :o(

Pomoc pomoc pomoc :o)

Fórum: 

Reklama

Když do toho modulu koukám, tak nemá napsánu žádnou funkci, která by zpřístupňovala nějaké nastavení. Ale funguje i bez toho. Mimochodem, asi jste četl špatný manuál. Tady se píše, že vše už probíhá zcela automaticky:

http://drupal.org/node/644328

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Hmmm .. pise se to v souborz README.txt ktery je soucasti balicku. Vyrozumel jsme ze teoreticky v uvedenem miste staci nastaviz dobu spousteni Cronu. nastavil jsem 1 hodinu a doufal v to c uvadite- ze se bude vykonavat auttomaticky . Nic se ale - nevykonava :(

Ještě takový detail - předpokládá to nějakou návštěvnost, protože se v tomto případě cron pověsí na zobrazení stránky. Pokud na web nikdo nechodí, pak se to samozřejmě nemá jak spustit.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Prumerna navstevnost je 540 lidi za den ...to by se neco mohlo spustit :o) . Spis jestli tu neni jeste nejaky predpoklad, ktery je treba dodržet, nastavit a ktery bych mohl opomenout ?? :o(

Nevím o tom.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zdravím,
měl jsem stejný problém. Stáhl jsem si nejnovější verzi Poormanscron 2.2 a doufal že se pustím do nastavení kdy a kolikrát se má Cron spustit. Chyba byla právě v té verzi 2.2 tam už opravdu probíhá všechno automaticky, takže jestli chcete nastavovat na zmíněném místě, je třeba stáhnout verzi 1.0 nebo 1.1. Já osobně jsem se vrátil až na 1.0. Účel to plní úplně stejně a mám to (aspoň sugestivně) víc pod kontrolou.

Hezký den, W.

Přidat komentář