Poormanscron v novém

Dobnrý den,
protože můj hostitel nepodporuje Cron, rozhodl jsem se (dle moudré knihy) vyzkoušet modul Poormanscron. Po jeho instalaci a aktivaci jsem ale nenašel možnost jeho nastavení. V manuálu k nové verzi se lze dočíst, že:

Poormanscron can be configured at:
Administer > Site configuration > Site information

...ale ani tam ani jinde nic k nastavení-není :o(

Pomoc pomoc pomoc :o)

Profile picture for user Jan Polzer

Když do toho modulu koukám, tak nemá napsánu žádnou funkci, která by zpřístupňovala nějaké nastavení. Ale funguje i bez toho. Mimochodem, asi jste četl špatný manuál. Tady se píše, že vše už probíhá zcela automaticky:

http://drupal.org/node/644328

návštěvník

Hmmm .. pise se to v souborz README.txt ktery je soucasti balicku. Vyrozumel jsme ze teoreticky v uvedenem miste staci nastaviz dobu spousteni Cronu. nastavil jsem 1 hodinu a doufal v to c uvadite- ze se bude vykonavat auttomaticky . Nic se ale - nevykonava :(

Profile picture for user Jan Polzer

Ještě takový detail - předpokládá to nějakou návštěvnost, protože se v tomto případě cron pověsí na zobrazení stránky. Pokud na web nikdo nechodí, pak se to samozřejmě nemá jak spustit.

návštěvník

Prumerna navstevnost je 540 lidi za den ...to by se neco mohlo spustit :o) . Spis jestli tu neni jeste nejaky predpoklad, ktery je treba dodržet, nastavit a ktery bych mohl opomenout ?? :o(

návštěvník

Zdravím,
měl jsem stejný problém. Stáhl jsem si nejnovější verzi Poormanscron 2.2 a doufal že se pustím do nastavení kdy a kolikrát se má Cron spustit. Chyba byla právě v té verzi 2.2 tam už opravdu probíhá všechno automaticky, takže jestli chcete nastavovat na zmíněném místě, je třeba stáhnout verzi 1.0 nebo 1.1. Já osobně jsem se vrátil až na 1.0. Účel to plní úplně stejně a mám to (aspoň sugestivně) víc pod kontrolou.

Hezký den, W.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru