Pomalá administrace drupalu

Dobrý den,
už několik týdnů řeším pomalou administraci v Drupalu. Nedaří se mi to však vyřešit. Začalo tím, že jsem nemohl vypínat ani zapínat moduly. Psalo mi to chybu Maximum execution time of 90 seconds exceeded a někdy i že nemám dostatek paměti. Poté nešli na webu vůbec upravovat pohledy Views. Zkoušel jsem web přesunout k jinému poskytovali, ale pořád stejný. Webhostig mám u Wedosu noLimitExtra. Na webu není žádná vysoká návštěvnost, pár lidí denně. Zkoušel jsem povypínat moduly, ale stále stejný stav.
Děkuji za odpověď,
S pozdravem Radek

Fórum: 

Reklama

Teoreticky to může být nějakou chybou u některého z modulů a jejím zapisováním do logu. Zkuste vypnout modul Database logging, zda se stav zlepší. A vyprázdnit databázovou tabulku watchdog. Ale těžko říct, takových příčin může být celá řada.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, taky se podotýkám s pomalou administrací a dokonce v některých případech tak, že musím na dvakrát klikat na požadavek, jinak se mi do popředí neotevře požadované odokno.

Nicméně zkusím i zdejší doporučení, ale spíše bych viděla potéž v některém z naintalovaném modulu, neboť mám problém jak na ostrém webu, tak na localhostu.

Dobrý den, zkuste vypnout modul Overlay, co to udělá.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, děkuju za doporučení a myslím, že něco málo to pomohlo.

Přidat komentář