Pomalá administrace drupalu

Dobrý den,
už několik týdnů řeším pomalou administraci v Drupalu. Nedaří se mi to však vyřešit. Začalo tím, že jsem nemohl vypínat ani zapínat moduly. Psalo mi to chybu Maximum execution time of 90 seconds exceeded a někdy i že nemám dostatek paměti. Poté nešli na webu vůbec upravovat pohledy Views. Zkoušel jsem web přesunout k jinému poskytovali, ale pořád stejný. Webhostig mám u Wedosu noLimitExtra. Na webu není žádná vysoká návštěvnost, pár lidí denně. Zkoušel jsem povypínat moduly, ale stále stejný stav.
Děkuji za odpověď,
S pozdravem Radek

Profile picture for user Jan Polzer

Teoreticky to může být nějakou chybou u některého z modulů a jejím zapisováním do logu. Zkuste vypnout modul Database logging, zda se stav zlepší. A vyprázdnit databázovou tabulku watchdog. Ale těžko říct, takových příčin může být celá řada.

návštěvník

Dobrý den, taky se podotýkám s pomalou administrací a dokonce v některých případech tak, že musím na dvakrát klikat na požadavek, jinak se mi do popředí neotevře požadované odokno.

Nicméně zkusím i zdejší doporučení, ale spíše bych viděla potéž v některém z naintalovaném modulu, neboť mám problém jak na ostrém webu, tak na localhostu.

návštěvník

Dobrý den, děkuju za doporučení a myslím, že něco málo to pomohlo.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru