počítačové kartičky

Díky za radu, díky vám jsem se nestala dalším nachytaným zákazníkem na akci velkého uvítacího balíčku ,,Počítač, můj nnepřítel,, dokonce jsem byla již kontaktována tel. zda využiji výhodnější nabídky úhrady.Na můj dotaz že jsem neobdržela nabízený organizér, pouzdro na CD ani dekorativní pořadač zazněla strohá odpověď že si mám zavolat zákaznickou linku. I když jsem počítačový začátečník a ráda uvítám jakoukoliv radu potrzuji, že tudy cesta nevede. Díky
Turková Eva

Profile picture for user Jan Polzer

Díky za rozdělení se o zkušenosti.

Pro ostatní přidávám odkaz na související článek: Pozor na sbírku Počítač můj přítel. Pokud vím, v současné době je k dispozici nová varianta těchto kartiček (a nová vlna nabídek a shánění zákazníků), nicméně opět jde o jednu generaci zpět - je určena pro Windows XP, nikoli pro nejnovější Windows Vista. Pozor tedy na to, pokud si koupíte nový počítač a tuto sbírku si objednáte v domnění, že se vám k němu bude hodit.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru