Po instalaci Views se nedostanu do Administrace

Dobrý den všem

Nainstaloval jsem si na localhost ComplexWebServer a Drupal 6, který jsem vzal z cédéčka knihy Drupal 2. vydání od Honzy Polzera. Vše fungovalo ok do okamžiku, kdy jsem si nainstaloval modul Vievs (6.x-2.0-rc1)z téhož cédéčka. Když kliknu na odkaz Administrace, tak dostanu bílou stránku (nic tam není napsané). Jedná se o adresu http://localhost/admin. Zajímavé je, že do http://localhost/admin/settings se dostanu. Ale už se mi stalo, že ani tam jsem se pak nedostal. Když modul odinstaluju (zruším fajfku), tak všechno zase funguje v pořádku.

Poradíte co s tím prosím?

Zkusil jsem 6x-2.0-rc1 odinstalovat a nainstalovat 6x-2.7, ale se stejným výsledkem. Odinstaloval jem to tak, že jsem zrušil fajfku a násleně odstranil složku Views ze složky Modules. Snad je to správně.

Díky za pomoc
Aleš

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Stáhněte si aktuální verze modull i Drupalu a nepoužívejte zastaralou instalačku na CD, které bylo u knihy. Vývoj jde bleskurychle kupředu ;-)

Jinak k bílé stránce po zapnutí Views. Server má zřejmě omezenou paměť pro PHP skripty, takže někde v jeho nastavení je potřeba ji zvýšit. Přesně Vám to neřeknu, protože ComplexWebServer neznám. Doporučuji spíše toto http://www.maxiorel.cz/microsoft-web-platform-installer-blbuvzdorny-loka...

návštěvník

Děkuji za info, ta bleskurychlost mi nedocvakla.

memory_limit byl 64M, dal jsem 128, ale i tak to nepomohlo, pouze odebrání modulu.

V knize je Drupal 6.4. Na webu je nejnovější 6.14. Divné

Ještě jednou díky

návštěvník

Díky, už to funguje

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru