Plán práce (D8)

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit jak udělat takovýto (http://gym-prazacka.cz/deni-na-skole/organizace-sk-roku) jednoduchý plán práce.
Potřeboval bych, aby bylo možné zobrazit plán buď na celý rok, nebo pouze to, co nás teprve čeká. Mělo by to vypadat, tak, že na prvním řádku by byl aktuální den a potom postupně další dny až do konce roku.
Napadlo mě, udělat si pro to nový typ obsahu a pomocí modulu scheduler odpublikovávat ty staré události. Ale potřeboval bych, aby se to zobrazovalo do tabulky. Nevím také, jestli by bylo možné, aby se přes nějakou volbu v menu zobrazovalo vše (tj. i ty staré odpublikované akce) .
Děkuji za radu.

návštěvník

To ano, ale ta editace po jednotlivých záznamech je šílená - každý řádek zvlášť ukládat a potom znova otevírat vložení dalšího záznamu. Šlo by to jinak?

návštěvník

Škoda, že to není pro Drupal 8...

návštěvník

Aha. Nechápu jak jsem si toho mohl nevšimnout. Jdu to vyzkoušet. Děkuji
Mimochodem - mám mít obavy z těch modulů co jsou ve verzi alfa či beta nebo nejsou zahrnuty v "security advisory policy"?

Profile picture for user Jan Polzer

No to je případ od případu. Pokud Vám alfa bude fungovat a nezruší při zapnutí celý web, tak proč ne... Co se týká hlídání bezpečnostních chyb, selský rozum říká, že lepší jsou hlídané moduly, ale to neznamená, že v těch nehlídaných musí být zákonitě bezpečnostní díra.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru