Plán práce (D8)

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit jak udělat takovýto (http://gym-prazacka.cz/deni-na-skole/organizace-sk-roku) jednoduchý plán práce.
Potřeboval bych, aby bylo možné zobrazit plán buď na celý rok, nebo pouze to, co nás teprve čeká. Mělo by to vypadat, tak, že na prvním řádku by byl aktuální den a potom postupně další dny až do konce roku.
Napadlo mě, udělat si pro to nový typ obsahu a pomocí modulu scheduler odpublikovávat ty staré události. Ale potřeboval bych, aby se to zobrazovalo do tabulky. Nevím také, jestli by bylo možné, aby se přes nějakou volbu v menu zobrazovalo vše (tj. i ty staré odpublikované akce) .
Děkuji za radu.

Fórum: 

Reklama

To by šlo zobrazit v tabulce s filtrováním přes Views, ne?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

To ano, ale ta editace po jednotlivých záznamech je šílená - každý řádek zvlášť ukládat a potom znova otevírat vložení dalšího záznamu. Šlo by to jinak?

Škoda, že to není pro Drupal 8...

Však je tam odkaz na podobné řešení pro Drupal 8...

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Aha. Nechápu jak jsem si toho mohl nevšimnout. Jdu to vyzkoušet. Děkuji
Mimochodem - mám mít obavy z těch modulů co jsou ve verzi alfa či beta nebo nejsou zahrnuty v "security advisory policy"?

No to je případ od případu. Pokud Vám alfa bude fungovat a nezruší při zapnutí celý web, tak proč ne... Co se týká hlídání bezpečnostních chyb, selský rozum říká, že lepší jsou hlídané moduly, ale to neznamená, že v těch nehlídaných musí být zákonitě bezpečnostní díra.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář