PHP memory

Mám php memory limit 32M (reálně 40M). Mám problém, že když jsem nainstaloval(vlastně jen přenesl přes ftp) webform a views, tak mám překročen limit. Když jsem zkusil ponechat jen views, tak je to stejný problém. Když ponechám jen webform, je to stejný problém.
Rád bych, se naučil z views (nastavit pohled dle Vaši knihy snad zvládnu, ale zatím nevím jak zobrazit právě nastavené views. Snad na to přijdu), webform nebude problém (doufám).
Mám tam jen CCK, pathauto, transliration, avatar selection. contemplate,fck editor, image, imce, inline image api, molom, pagination,piclens, poormascron, taxonomy, token, wysiwyg.

Kolega má ještě víc modůlů na stejném webhostingu a funguje vše.

Webhosting nenavýší ani za příplatek....

Asi je chyba na mé straně. Některé moduly jsem na začátku smazal, ale neodinstaloval....

Díky za radu

Zoufalec

Profile picture for user Jan Polzer

No tady těžko poradit. 32 MB je v případě Drupalu dost málo. Pokud nechcete přejít na nějaký lepší webhosting (třeba Webhosting C), tak zkuste ještě vypnout FCK Editor - je zbytečné jej tam mít, když máte modul WYSIWYG API.

I kdybyste to ale rozjel, bude později problém s exportem dat z Webformu - na té paměti to dříve či později zhavaruje.

Co se týče odinstalace modulů, tak je pouze nakopírujte zpátky, ale nezapínejte. Pak se přepněte do Odinstalace a Drupal by měl nabídnout odstranění jejich dat. Pak je můžete smazat.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru