PHP memory

Mám php memory limit 32M (reálně 40M). Mám problém, že když jsem nainstaloval(vlastně jen přenesl přes ftp) webform a views, tak mám překročen limit. Když jsem zkusil ponechat jen views, tak je to stejný problém. Když ponechám jen webform, je to stejný problém.
Rád bych, se naučil z views (nastavit pohled dle Vaši knihy snad zvládnu, ale zatím nevím jak zobrazit právě nastavené views. Snad na to přijdu), webform nebude problém (doufám).
Mám tam jen CCK, pathauto, transliration, avatar selection. contemplate,fck editor, image, imce, inline image api, molom, pagination,piclens, poormascron, taxonomy, token, wysiwyg.

Kolega má ještě víc modůlů na stejném webhostingu a funguje vše.

Webhosting nenavýší ani za příplatek....

Asi je chyba na mé straně. Některé moduly jsem na začátku smazal, ale neodinstaloval....

Díky za radu

Zoufalec

Fórum: 

Reklama

No tady těžko poradit. 32 MB je v případě Drupalu dost málo. Pokud nechcete přejít na nějaký lepší webhosting (třeba Webhosting C), tak zkuste ještě vypnout FCK Editor - je zbytečné jej tam mít, když máte modul WYSIWYG API.

I kdybyste to ale rozjel, bude později problém s exportem dat z Webformu - na té paměti to dříve či později zhavaruje.

Co se týče odinstalace modulů, tak je pouze nakopírujte zpátky, ale nezapínejte. Pak se přepněte do Odinstalace a Drupal by měl nabídnout odstranění jejich dat. Pak je můžete smazat.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář