PDF (TCPDF)

Zdravím, mám problém s modulem "Print" (http://drupal.org/project/print) a vygenerování pdf. Na generování používám TCPDF. Všechno funguje bez problému. Jen když chci do pdf-ka zahrnout i logo webu, tak to vyhodí nasledující chybu: TCPDF ERROR: [Image] No such file or directory in http://DOMENA/sites/default/files/OBRAZEK.png Prošel jsem forum na drupal.org a vyzkoušel různé metody, ale nic nezabralo? Nemá s tím někdo zkušenost? Uvítal bych reakci od pana Polzera, protože modul "print" používá na www.extrawindows.cz Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Pan Polzer s PDF generováním v Drupalu moc zkušenosti nemá :) CO bych zkusil jako první, je dát do prohlížeče tu uvedenou adresu obrázku - jestli se objeví, je chyba v nastavení modulu Print. Pokud se v prohlížeči neobjeví, je ta cesta špatná.

návštěvník

To je skoda, ze jste s tim jeste neexperimentoval. Cesta k obrazku je funkcni.

návštěvník

http://www.nielo.xf.cz/ScreenShot007.bmp

nefunguje ani "Current theme's logo"

návštěvník

lomítka jsem zkoušel... Připadá mi to, jakoby ta externi knihovna pro generování PDF neměla přístup k drupalovských souborům. Systém souborů mám nastavený na "veřejný".

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru