Pathauto nejde nastavit

Dobrý den, prosím o radu na následující problém: Po úspěšné instalaci drupalu 6.20 jsem přidal doplňkové moduly pathauto a token, ale když chci pathauto nastavit (../admin/build/path/pathauto), nejdou mi rozkliknout jednotlivé nabídky, vidím jen text bez odkazu. Když se podívám do zdrojového kódu, tak je tomu přesně tak - "Obecné nastavení" ani další nabídky nejsou jako odkaz, tudíž se nabídka nemůže rozbalit, ikdyž obsah jednotlivých nabídek nechybí.

Přitom kdykoli dřív jsem s tím problém neměl, tam to chodí jak má, jen teď kdykoli zkouším nově drupal nainstalovat a pathauto nastavit, tak mám stejný problém. Zkoušel jsem to i se znovu staženými moduly i jádrem drupalu, ale žádná změna.  Nevím, jestli jsem na něco při instalaci zapomněl, nebo v čem by mohla být chyba.. ? Děkuji za odpověď.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den,
možné příčiny:
1. zakázaný JavaScrpt v prohlížeči
2. problémové téma vzhledu
3. nějaký problémový modul

Pokud ty položky nejdou rozbalit, souvisí to s JavaScriptem, takže je potřeba hledat řešení někde v tomto.

návštěvník

Dobrý den, javascript je povoleny a tema nema vliv. Zatím jsem nepřišel na to, co je příčinou, ale obešel jsem alespoň to, že jsem neměl možnost nastavení. Zkusil jsem vypnout javascript, což rozbalilo schovaný obsah nabídek a pomohlo mi aspoň tímto způsobem. I tak ale děkuji za Vaše nasměrování.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru