Page Title

Ahojte. Na stranke www.biolampa.info sa snažím docielť, aby články v sekcii Choroby mali inú title ako zvyšok webu, a to s pridaním slova liečba. Je to Drupal 6, naištalovala som si modul Page Title, ale funguje mi len pre všeobecné stránky. Neviem, či ja niekde robím chybu, alebo či nefunguje. V taxonómii mám slovník Choroby a pod ním termín Choroby. V Page title si pod " Vocabulary - Choroby: Global Taxonómia" napíšem [site-name] liečba | [site-slogan] ale nefunguje to, vlastne vôbec mi s touto taxonómiou tam nič nefunguje. Viete poradiť, ako to tam vyriešiť, príp. to vyriešiť nejak inak (napr. cez php)? Ďakujem

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, netuším, kde je problém. Možná se to bije s jiným nastavením. Já Page Title v této kombinaci používám jen v Drupalu 7 a to tak, že mám u daného slovníku zaškrtnuto zobrazení políčka Page Title a v editaci termínu v daném slovníku můžu title vyplnit ručně. Pravidlo pro automatiku jsem nezkoušel.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru