Oprávnění viditelnosti

Dobý den,

Rád bych na svém drupalu zprovoznil takovou funkci. Abych např při psaní jednoho typu obsahu nebo třeba jen pokud obsah je označen jednim konkrétnim tagem určit kdo, která z rolí tento obsah uvidí a bude mít k nemu pristup.

Resp. potřeboval bych aby anonym neměl přístup ke všem článkům.

Poradíte mi jaký modul případně jak toto vyřešit.

Napadlo mě nedávat zveřejněný obsah na titulní stránku ale i tak postupem, a proklikáním přčes různé tagy se k tomu stejně dá dostat.

Děkuji za odpověď. Roman

 

návštěvník

Děkuji moc, vypada že to funguje...trochu to posteluju a snad budu mít co potrebuji :-)

Mel byl ale jeste jeden dotaz, jako zacatecnik, nevim proc ale nemuzu nacist nektere stranky (napr image gallery) po kliknuti na odkaz mi vyjede pouze prazdna stránka. Mohl by jste mi poradit kde by mohl byt problem? Pripadne jak ho vhodne odstranit?

Dekuji za odpoved, hezky den..

Roman

Profile picture for user Jan Polzer

Prázdná bílá stránka většinou značí problém s PHP. Typicky nedostatek paměti pro běh PHP skriptů. Doporučuji 64 MB a více.

návštěvník

ze 32MB mi to navysili pro testovani az na 128MB ale stale neni vysledek. Porad se zobrazuje bila stránka pouze pro zobrazeni seznamu galerii a zobrazeni obrazku v oných galeriich. Pouzivam moduly jen co jste uvadel na

Video: Drupal, galerie, Image, PicLens a
Drupal video: TinyMCE, IMCE, Lightbox

+ plugin manager. Ktery jsem ale pro testovani vypnul.

piclens funguje bez problemu mohu ho bez problemu spustit pokud zobrazim pouze obrazky z tagu, galerie po implementaci byla taky bez problemu, prazdna bila stranka se zobrazila az s odstupem casu. View jsme taky nenastavoval. dekuji za pomoc,

s pozdravem Roman

návštěvník

Fatal error: Call to undefined method views_plugin_display_default::render_pager() in www/sites/all/modules/views/theme/theme.inc on line 95

nechal jsem si vypsat chyby podle vseho je to nekde ve views


návštěvník

PHP 5.2.13 a views 6.x-2.10 . Opět jsem zkoušel použití views a opět další chyba na jiném řádku tentokrát pro celý pro celý web. Abych se přiznal vytváří to u mě trochu strach z modulu views... :-)

návštěvník

http://yfrog.com/9gchybkap

Nepomaha ani ve vzhledu garland, problem je ze modul si nedokaze vytvorit ani tabulku v databazi. Pak vyhodí chybu. To samé mi hlásí i modul Date.

Profile picture for user Jan Polzer

Pokud si modul nemůže vytvořit tabulku v databázi, tak je to problém s oprávněním. Zkonzultujte s adminy nebo poskytovatelem, nezapoeňte, že Drupal potřebuje také právo na Lock tables, na což se zapomíná.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru