Mam otazku na sluzbu Open DNS, princíp fungovania je mi vcelku jasny, chcem sa opytat na nutnost ci prospesnost pouzivania tejto sluzby. Ma s tym niekto skusenosti? Siet mam zabezpecenu, ale obcas ma v poslednej dobe hnevaju vypadky slovenskeho DSL T-comu alebo skor kolisanie up/down, na co mi technici odpovedali sposobom, ze oni sice Turbo 3 poskytuju, ale rychlost negarantuju.(Ale musim pripomenut, ze su vzdy ok a vychadzaju mi v ustrety.)
Moje kniha o CMS Drupal
Poslední komentáře
- 1 day 18 hours ago
- 5 months 2 weeks ago
- 5 months 2 weeks ago
- 7 months 3 weeks ago
- 8 months 3 weeks ago
- 8 months 3 weeks ago
- 8 months 3 weeks ago
- 11 months 4 weeks ago
- 1 year ago
- 1 year ago
Nové diskuze
- (2 weeks zpět)
- (2 weeks 4 days zpět)
- (7 months 1 week zpět)
- (8 months 3 weeks zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 6 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)
- (1 year 10 months zpět)

Já bohužel ne. Nemyslím ale, že by OpenDNS byla vyloženě nutnost používat.
Pár odkazů na informační zdroje k tématu (asi hlavně pro ostatní):