Odeslání výsledků formuláře

Dobrý den, předem děkuji za Vaši radu. Vytvořil jsem test pomocí modulu webform a rád bych, aby výsledky z formuláře byly odeslány i na emailovou adresu anonymního uživatele, který tuto zadává. Tato je spolu s ostatními poli povinná. Spolu s těmito výsledky by byl zaslán klíč k řešení - jedná se o test závislosti na nikotinu. Díky ještě jednou

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, to je velmi jednoduché. V definicei webformu, kde nastavujete, na jaké maily se má odeslat, tak vyberete jako adresu příjemce hodnotu z komponenty, což bude políčko s mailovou adresou člověka vyplňujícího formulář.

návštěvník

Dobrý den, děkuji za odpověď. Zkusil jsem v nastavení webformu "webform/emails" kde se nastavují emailové adresy kam se má výsledek odeslat zadat komponentu %useremail, avšak systém ji nepřijímá - chce pravděpodobně nějaký název se zavináčem. Kam bych měl komponentu prosím zadat ? Děkuji ještě jednou.

Profile picture for user Jan Polzer

S tím jsem se nikdy nesekal, políčko se může jmenovat libovolně, jen musí být typu E-mail.

návštěvník

dobrý den, díky. jak jste napsal, uvědomil jsem si, kde byla chyba.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru