Obrázky a TinyMCE+IMCE

Dobrý den,
Je možné jen prostřednictvím modulů TinyMCE+IMCE vytvořit obsah typu článek, kde by byl text potom obrázek (400x300) který by se po kliknutí zobrazil v původní velikosti?
Zkoušel jsem to a nedaří se mi. Zkoušel jsem i TinyMCE a img_assist, ale bohužel také bez úspěchu.
Má představa je následující:
Prostřednictvím TinyMCE píši text. Najedu kursorem na další řádek a tam na pozici kursoru vložit obrázek(400x300), který se po kliknutí zobrazí v původní velikosti (aby byl čitelný).
Zatím jsem na intranetovém webu vytvořil jeden článek prostřednictvím TinyMCE+IMCE, ale obrázky dopadly poměrně žalostně.
Děkuji moc za pomoc
Michal

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, určitě to možné je. V IMCE nahrajete obrázek na web (pokud tam už není) v původní velikosti. Zmenšíte jej na požadované rozměry 400x300, přičemž upravenou podobu uložíte jako kopii. Tuto zmenšeninu vložíte do článku a v TinyMCE z obrázku uděláte odkaz na původní velikost.

Možná by k pochopení lépe pomohlo video, už jste několikátý, koho toto zajímá, pokusím se něco připravit na tento týden.

návštěvník

Děkuji moc za odpověď a těším se na video.
Michal

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru