Obrázky a TinyMCE+IMCE

Dobrý den,
Je možné jen prostřednictvím modulů TinyMCE+IMCE vytvořit obsah typu článek, kde by byl text potom obrázek (400x300) který by se po kliknutí zobrazil v původní velikosti?
Zkoušel jsem to a nedaří se mi. Zkoušel jsem i TinyMCE a img_assist, ale bohužel také bez úspěchu.
Má představa je následující:
Prostřednictvím TinyMCE píši text. Najedu kursorem na další řádek a tam na pozici kursoru vložit obrázek(400x300), který se po kliknutí zobrazí v původní velikosti (aby byl čitelný).
Zatím jsem na intranetovém webu vytvořil jeden článek prostřednictvím TinyMCE+IMCE, ale obrázky dopadly poměrně žalostně.
Děkuji moc za pomoc
Michal

Fórum: 

Reklama

Dobrý den, určitě to možné je. V IMCE nahrajete obrázek na web (pokud tam už není) v původní velikosti. Zmenšíte jej na požadované rozměry 400x300, přičemž upravenou podobu uložíte jako kopii. Tuto zmenšeninu vložíte do článku a v TinyMCE z obrázku uděláte odkaz na původní velikost.

Možná by k pochopení lépe pomohlo video, už jste několikátý, koho toto zajímá, pokusím se něco připravit na tento týden.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Děkuji moc za odpověď a těším se na video.
Michal

Řekl bych, že jste už viděl, přesto poznámka pro ostatní - podívejte se na dnešní článek Drupal video: TinyMCE, IMCE, Lightbox. Obrázky v Drupalu podruhé

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář