Obrázky a Galerie

Přeji pěkný den

Prokousávám se Drupalem 7 a mám dva dotazy.

1. mám tlačítko pro vkládání obrázků k článku, obrázky vložím i v colorboxu se zobrazují,ale nejde mi jejich náhledy rozmístit v článku. Když je rozmístím v článku pomocí TINYMCE tak nejdou spojit s colorboxem. Dá se s tím něco dělat?

2. Galerie. Jak udělat galerii nejlépe s hromadným uploadem obrázků? Zkoušel jsem to podle knížky,ale mám to views zobrazeno nějak jinak tak jsem se v tom ztratil.

Děkuji

 

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím. Jasně, když vložíte obrázek v TinyMCE, je to obrázek, nikoli odkaz na originál v Colorboxu. Pokud si nechcete hrát s vytvářením odkazů a tříd pro zprovoznění Colorboxu, použjte modul Insert.

Těžko říci, kde jste se ztratil... Hromadný upload obrázků nepoužívám, tak nevím. Někde jsem viděl modul, který dovede vytvořit galeri s obrázky, které předem nahrajete přes FTP.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru