Obnova drualu na webhostingu

Dobrý den a prosím tímto o radu na webhostingu jsemsi prováděl pravidelné zálohy kopírováním adr. sites, tak zálohu webu v rámci Control panelu, v phpMyadmin pak zalohu DB. Nedávno byl server napaden a webhosting odešel do kytek. Nakopíroval jsem do svého hostingu odkopírovanou zálohu sites, v C panelu pak přes restore obnovil svůj web, v phpMyadmin pak obnovil DB. Po spuštění drupalu je web prázdný. Poradí někdo kde dělám chybu? Diky za rady.

Profile picture for user Jan Polzer

Prázdný? Jako že se vám načte instalačka nebo prázdný nainstalovaný Drupal? V prvním případě asi musíte zeditovat sites/default/settings.php, v druhém případě byla asi špatně záloha databáze. Pokud byl server hostingu napaden a neměli zálohu, je načase přemýšlet, zda tam chcete být.

návštěvník

Zobrazi se prázdný nainstalovaný Drupal, i po editaci settings.php. Zkoušel jsem obnovu ze záloh, které jsem dělal průběžně a nic. Přitom jsem zkoušel jednou obnovu ze zálohy, když jsem úplně zmyslil instalaci za začal od píky. Obnova neměla chybu, proto se divím, že tentokráte nic nefunguje. Obnovu dělám přímo z C panelu Zikum.
Děkuji za zprávu

návštěvník

ještě mne napadla jedna věc: mám ještě zálohu z Bitnami drupal v. 8.8.2, tam budu muset otevřít TGZ a z editovat tuto hlavičku -- Generator: Backup and Migrate Core
-- Host: 127.0.0.1
-- Database: bitnami_drupal8, na podmínky webhostingu?

Děkuji

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru