Neukončenie tagu vo views

Ahoj. Mám blok urobený vo views. Kde je aj text komentára. Ale. mám to nastavené na skrátenie 100 znakov. Ak sa do tohto 100 znakov dostane napr tag <strong> a druhý koniec </strong> už nie všetko mi preformátuje v tom stĺci ako je blok. http://imm.io/cT0C v kóde to vyzerá takto:

<div class="field-content"><p>Boli odobrané tie možnosti tu v editore ktoré robia problémy a aj tak ich po vložení bezpečnostný filter vymaže.<strong> Kto má oprávnenia nech si prepne na Full HTML ale nie pri písaní komentárov...</div>

a všetko dalej je bold čo je aj logické. Existuje náprava? Okrem toho že zakážem formátovanie komentárov alebo zruším blok? Ďakujem.

Profile picture for user Jan Polzer

No, máte dvě možnosti. Začněte tím, že komentář zobrazíte jako políčka. U každého políčka s formátovaným textem si pak můžete zvolit, zda se zobrazí jako prostý text bez tagů (tam je zkracování v pohodě) nebo jako formátovaný. Pokud budete zkracovat formátovaný text, ještě si v nastavení daného políčka zapněte, že může obsahovat HTML. Views se pak pokusí tagy správně uzavřít. Několikrát se mi ale od Drupalu 6 až do sedmičky stalo, že v některých verzích Views tento postup nefungoval správně.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru