Nepřeložené výrazy v Image Gallery

Nainstaloval jsem a rozchodil modul Image, konkrétněji Image Gallery a trápí mě nepřeložené texty uváděné v seznamu galerií, konkrétně:
There are 3140 images in this gallery.
Last updated: 19 Květen, 2010 - 07:53

Před překlad rozhraní jsem zkontroloval, že minimálně k textu "Last updated" cs překlad existuje. Jediného pokroku jsem dosáhl, že jsem zrušil zobrazování přes view a překládá se alespoň text "Last updated".

Nebojuju s tím určitě sám, viz například web: http://www.bakalka.cz/fotogalerie

Děkuji za pomoc.

 

 

návštěvník

Děkuji za reakci.

Snažil jsem se napsat, že překlady k daným textům existují, ale nefungují a netuším, do kterého souboru/konfigurace sáhnout a provést opravu (a hlavně jakým způsobem).

Uvedl jsem i konkrétní web, mimo jiné jsem čerpal z vaší knihy, na kterém je demonstrováno, že je to nejspíše chyba v samotném modulu, protože zde je daný problém vyskytuje také.

Rovněž jsem se snažil napsat, že je rozdíl, jestli galerie zobrazujte přes view (instalované s modulem) nebo view máte disabled. V případě, že je view disabled, překládá se alespoň jeden z textů, viz zmiňovaný web, kde místo "Last update:" je text "Poslední změna:". V tomto případě se mi ale nelíbí zarovnání a rád bych používal zobrazení přes view.

Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

V žádných konfiguračních souborech se nic neupravuje. Jděte do Prvky webu > Překladové rozhraní, zadejte do hledání There are, najděte nalezenou položku asi There are %count images in this gallery a přeložte ji.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru