Nelze aktualizovat moduly

Dobrý den, prosím poraďte mi. Na lokál jsem instalovala drupal 7.41, používám easyphp, ale nejdou mi vůbec stahovat aktualizace žádných modulů a dokonce ani jádra drupalu. Vždycky to skončí stejnou hláškou Nepodařilo se stáhnout aktualizace pro x projektů. Ještě před dvěma týdny jsem zde dělala jeden web a vše běželo v pořádku.
Děkuji mnohokrát

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, to zřejmě bude nějakou konfigurací EasyPHP, kdy webu není dovoleno sáhnout na internet. Ale konkrétně neporadím. Já na Windows vždycky VertrigoServ a bylo to v pohodě. Případně zkuste MAMP.

Ještě mě napadá, že to může být i nějakým firewallem v počítači.

návštěvník

Dobrý večer, děkuji za odpověď. Nainstalovala jsem tedy vertrigoserv a tam aktualizace fungují. Jen další problém, nemohu zprovoznit používání čistých URL. Nevíte, kde by mohla být chyba? Děkuji

Profile picture for user Jan Polzer

Uf, to netuším z hlavy. Pokud máte v kořenové složce .htaccess a nebere to, zkuste tam na řádek před index.php dopsat lomítko, tedy upravit to na /index.php

A je-li to v URL v nějaké podsložce, jako třeba localhost/drupal, tak tam přepište řádek RewriteBase na /drupal

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru