Nefunkční zalamování řádků ve Wysiwyg editoru.

Poradil by mi prosím někdo s tímto problémem. Mám Drupal 6., TinyMCE, ale v článcích (stránkách) se nezalamují řádky/odstavce. Zkoušel jsem různé wysiwyg editory, ale u všech to bylo stejné. Chyba bude patrně někde přímo v Drupalu.

 

Předem děkuji za odpovědi.

návštěvník

Dobrý den, bohužel takto se problém nevyřešil. FUll HTML jsem měl nastaveno a bohužel to nebere ani natvrdo napsané <br />. v HTML. Pro TinymMCE používám CSS: Editor default CSS. Už jsem vyzkoušel kdeco, a nikdy bych netušil, že při přechodu z jiných CMS narazím na tak banální věci, jako je např. nefunkční zalamování řádků.

Pořád ještě doufám, že je chyba někde mezi klávesnicí a židlí a moje možné špatné nastavení někde upravím, ale už pomalu ztrácím trpělivost a odvrátím se od drupalu, ač nerad.

Vy za to nemůžete p. Polzer (aby z předchozího náhodou nevyznělo něco proti vám), vaše kniha je skvělá, byl jsem dokonce i na vašem semináři o Drupalu. Ale pomalu si přestávám věřit, že bych "dozrál" pro Drupal. Vždyť je čistě statisticky používán čím dál více....

Profile picture for user Jan Polzer

Ještě se koukněte, zda v nastavení Full HTML není zapnutý filtr s názvem "HTML filtr". Případně pošlete screenshot s ukázkou zapnutých filtrů v Full HTML. (nastavení webu > vstupní formáty > nastavení u full html > sekce Filtry).

Kdepak jsme se potkali? V GOPASu?

návštěvník

Dobrý den. ANO! - OPRAVENO!!! "Uhodil jste přesně na hlavičku"

Ve Full HTML byl zapnutý filtr s názvem "HTML filtr". (nastavení webu > vstupní formáty > nastavení u full html > sekce Filtry). Stačilo jej vypnout a již je funkční zalamování řádků a tvorba odstavců.

Ještě 1x díky.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru