Nastavení "hlavní domény"

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s hostingem HOSTGATOR.com. Mám hlavní doménu, dejme tomu example.com a několik dalších domén na stejném účtu. V adresáři public_html mám složku example.com s ostatními adresáři ostatních domén. Potřebuji z adresáře public_html přesměrovat do adresáře example.com a odtud instalovat Drupal. Vím jak přesměrovat, ale při instalaci mám cestu example.com/example.com/install.php?profile=default a chtěl bych, aby se v cestě nezobrazoval právě onen adresář example.com ale jen doména, tedy example.com/install.php?profile=default
Děkuji za případnou radu.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, takto to nepůjde. Hlavní doména na HostGatoru musí být přímo v public_html a všechny další už můžete mít třeba v nějaké jiné složce. Já mám v public_html instalaci pro www.maxiorel.com a všechny další weby mám ve složce pojmenované _others, aby se mi zobrazovala v Total Commanderu hned nahoře.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru