Nahrávání obrázků

Dobrý den, vím, že zde na webu je již řada informací, ale v jiných souvislostech. Potřeboval bych doporučit jednoduchý a prověřený postup pro nahrávání obrázků a jejich vkládání do textů. Nepoužívám žádný editor a nevadí mi, pokud budu vkládat obrázky pomocí klasického IMG (je to pro mě lepší, sám si napíšu ALT a v kódu nejsou žádné zbytečnosti), potřebuji však něco na vytvoření náhledů. Také by se hodilo řazení do různých adresářů, Upload Path to dělá až po uložení příspěvku, takže pak musím adresu přepisovat, to mi ale tolik nevadí. Vyzkoušel jsem pár modulů pro výše zmíněnou činnost, nelíbilo se mi ale, že obrázek je vkládán jako "příspěvek", potřebuji prostě jen upload s vytvořením náhledu. Děkuji za radu. Luboš

návštěvník

Díky, podíval jsem se na to, děláte záslužnou práci. Modul INLINE ale není pro Drupal 6, nebo se mýlím? Každopádně i bez něj jste mi poradil.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru