Nadpis ve Views

Potřeboval bych, aby se mně v pohledu Views zobrazoval nadpis stejně jako u uzlů, ale všechny pohledy, které vytvořím mají vyplněný nadpis, který ale není vidět. Očekával bych, že někde bude nějaké zatrhávátko, jestli nadpis má být vidět, nebo ne, ale nikde jsem to nenašel. Díky za odpověď.

Fórum: 

Reklama

Nadpis pohledů odpovídá nadpisu stránky nebo nadpisu bloku, podle toho, co se vytvoří. Pokud není vidět, je to asi záležitost tématu vzhledu. Pro potvrzení doporučuji přepnout na Bartik a podívat se, zda je nadpis vidět.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den,
vyzkoušel jsem to a na vzhledu Bartik také nadpis vidět nebyl.
Zjistil jsem ale jednu "podivnost": V bloku "Název stránky" mám nastaveno, že se nadpis má zobrazovat ve všech typech obsahu (mám jich šest) kromě jednoho. Pokud nezatrhnu žádný typ obsahu, zobrazuje se mně i to views s nadpisem. Pokud zatrhnu všechny typy, tak se nadpis u views nezobrazuje.
Teď mě napadá jediné řešení: Nechám ty typy obsahu nezaškrtnuté a poohlédnu se po nějakém modulu, který mně zajistí skrytí nadpisu u toho jednoho typu.
Je mně ale divné, že pohledy v tom bloku nadpisů se nedají nikde ovlivnit. Dále je mi divné, že v bloku nadpisů mám dvě skoro totožné záložky: "Typ obsahu" a "Typy obsahu". Vypadají skoro stejně. "Typ obsahu má jen navíc možnost "Negovat podmínku"; jinak jsou stejné a mám i pocit, že dělají totéž.

Děkuji za rady.

Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem v bloku "Název stránky" nechal prázdný "Typ obsaku" i "Typy obsahu". A v části "Stránky" jsem si nastavil " Skrýt pro stránky v seznamu" a do políčka "Stránky" vyťukal adresy všech stránek, kde ten nadpis mít nechci. Vím, že je to hloupé řešení ale nic lepšího, co by fungovalo, mě nenapadlo.
Rád bych věděl, jaký je rozdíl mezi volbami "Typ obsahu" a "Typy obsahu" v bloku "Název stránky".
A také by mně zajímalo proč se blok "Název stránky nozobrazuje v pohledech, pokud je něco vyplněno v záložkách "Typ obsahu" a "Typy obsahu".
Děkuji za rady.
Jarda

Asi bych to musel vidět, z popisu moc nechápu, co je vlastně dotaz.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář