Nadcházející událost (upcoming event)

Potřebuji vytvořit blok, kde se bude zobrazovat nadcházející událost vzhledem k aktuálnímu datu. Použil jsem následující řešení. Vytvořil jsem si typ obsahu, který obsahuje nadpis a datum (typu datetime). A pomocí Views chci zobrazit žádanou nadcházející událost - na to použiji filtry (Typ, Vydáno a Datum). U filtru datum nastavím podmínku "is greater than" a nastavím relativní hodnotu "Now". Všechno v tu chvíli vypadá, že funguje. ALE! Hodinová ručička se přehoupne přes půlnoc a já čekám, že se v bloku změní aktuální nadcházející událost na novou, a ono nic. Filtr datumu se chová jakoby byl statický a je v něm uložena hodnota datumu chvíle, kdy byl filtr uložen.

Máte někdo nějaké řešení? Jde to vůbec pomocí Views nebo budu muset použít modul Event? Díky

Fórum: 

Reklama

Ještě jsem zkusil ve Views u filtru Datumu nastavit "Date form type: Select". Před tím jsem měl "text" a tak se mi tam při nastavení "now" vždy doplnilo aktuální datum a zůstalo tam staticky. Se select to dělá to, že v SQL výpisu se to porovnává s hodnotou 2009-01-01 (což jistě není aktuální datum). Zkusil jsem ještě přidat Argument Datumu (ponechal jsem defaultní hodnoty argumentu), ale bez úspěchu. Věřím, že někdo takový problém už řešil, tak snad někdo pomůžete.

A když se podívám do defaultního View Calendar a na zobrazení "upcoming", tak to v sql výpisu dělá to samé - porovnává s hodnotou 2009-01-01. Nebude problém někde v tom parametru "now"???

Tak jsem to pravděpodobně vyřešil - alespoň to tak vypadá. Problém nebyl ve Views, ale v Date. Stahnul jsem posledni dev verzi a všechno vypadá jak má (alespoň v sql výpise). Snad vývojová verze nebude mít nějaké jiné bugy. Tento problém jsem zřejmě neměl sám:
http://drupal.org/node/386406
http://drupal.org/node/337595
http://drupal.org/node/390956
http://drupal.org/node/398236
http://drupal.org/node/398258

Snad to někomu pomůže...

Fajn, díky za příspěvek i s následným řešením.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář