moduly

Dobrý den, dnes jsem si poprve instnul Drupal. drobet vic v tom plavu a zatim se mi nedari najit nejaky kloudny cesky web kde by se dalo najit seznam modulu a treba s popisem .. pripadne i stahnuti s cestinou k modulu.. pokud znate nejaky weby byl bych rad :) a nebo zda by jste neporadil prosim nejaky moduly na system typu komentare+hodnoceni(hvezdickama)+pridani noveho node s obrazekm a popisem a pri rozkliku zobrazeni popisu a vedle (nebo nekde u toho) vlozeny swf soubor. nechci aby byl ulozen u me na serveru ale tedy pouze vkladani kodu pri tvoreni stranky.

predem dekuji za radu

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Český ani německý web Drupalu neslouží k tomu, aby tam byl seznam modulů. Ty se stahují a instalují z www.drupal.org jakožto centrálního úložiště modulů.

Totéž platí pro češtinu, kterou najdete na adrese http://drupal.org/project/cs.

Na obrázky nebo SWF u článku, jak popisujete, použijte moduly CCK a FileField nebo Emfield. Na hodnocení můžete využít zase modul Fivestar.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru