moduly

Dobrý den, dnes jsem si poprve instnul Drupal. drobet vic v tom plavu a zatim se mi nedari najit nejaky kloudny cesky web kde by se dalo najit seznam modulu a treba s popisem .. pripadne i stahnuti s cestinou k modulu.. pokud znate nejaky weby byl bych rad :) a nebo zda by jste neporadil prosim nejaky moduly na system typu komentare+hodnoceni(hvezdickama)+pridani noveho node s obrazekm a popisem a pri rozkliku zobrazeni popisu a vedle (nebo nekde u toho) vlozeny swf soubor. nechci aby byl ulozen u me na serveru ale tedy pouze vkladani kodu pri tvoreni stranky.

predem dekuji za radu

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den. Český ani německý web Drupalu neslouží k tomu, aby tam byl seznam modulů. Ty se stahují a instalují z www.drupal.org jakožto centrálního úložiště modulů.

Totéž platí pro češtinu, kterou najdete na adrese http://drupal.org/project/cs.

Na obrázky nebo SWF u článku, jak popisujete, použijte moduly CCK a FileField nebo Emfield. Na hodnocení můžete využít zase modul Fivestar.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru