Modul video

Dobry den skusal som na webe spojazdniť modul video ale objavila sa chyba . Nejde nahráť súbor vacsi ako 2MB da sa to niekde zmeniť?
Dik za pomoc

návštěvník

S největší pravděpodobností se bude jednat o nastavení serveru. Toto se dá nastavit v php.ini ( nastavíte php_value upload_max_filesize na požadovanou velikost ) nebo budete muset kontaktovat podporu webhostingu.

návštěvník

ano požiadal som ich ale nastavili mi to len na 30 MB. A napísali mi že večšie subory je lepšie nahrávať cez ftp. Chcem sa opytat ako by som toto mal urobiť? Kam nahrať súbory? Ako ich pridať potom k obsahu?

 

Ďakujem za cenne rady a prajem pekný večer.

Profile picture for user Jan Polzer

Modul Video a FTP, to dohromady nepůjde. Leda byste soubory nahrál přes FTP a pak je prolinkoval do obsahu, což není určitě to, co potřebujete.

Doporučuji doplnit modul SWFUpload, který umožní přes prohlížeč nahrávat souory do velikosti až 2 GB, nezávisle na nastavení webhostingu.

návštěvník

Mám ho ale neviem teraz ako vkladať video na stránku.

Prosím Vás akým sposobom sa to dá?

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru