Modul Service links

Dobrý den, 

na webové stránce http://www.mr-tailing.cz jsem nainstaloval modul "service links", vybral linky, nastavil zobrazení a rovněž nastavil zobrazení bloku. Veškerá nastavení jsem provedl tak, aby byl blok i linky zobrazené všem uživatelům, i přesto se mi však blok zobrazuje pouze po přihlášení. Prošel jsem všechna nastavení, řídil se Vaší knihou, konzultoval s přáteli, ale blok se prostě zobrazovat po odhlášení nechce. Mohl byste poradit co s tím ?? Předem děkuji. Silhan

návštěvník

Dobrý den, 

Díky moc, nastavení se povedlo, opravdu jsem zapomnel zkontrolovat uživatelská práva. Jedno mi však u tohoto modulu stále není jasné : pokud se má zobrazovat blok na všech stránkách webu a není toto v nastavení zadáno v nastavení bloku, proč musí být aktivní bloky dva, tedy "service links" a "service links for not node pages ??" Ještě jednou díky. 

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru