Modul galerie - co nejjednodušší

Prošel jsem otázky zde a díval jsem se i do knížky Drupal 8, ale pořád nejsem moudrý z galerie. Našel jsem i několik modulů, které mají fungovat jako galerie, ale nemohu je všechny testovat.
Proto prosím, jestli by se mi nedostalo doporučení na no nejjednodušší galerii (modul), kde by konfigurace galerie nebyla komplikovaná a modul nepotřeboval dalších "deset" závislostí.
Splnil by to např. colorbox?

Stačí aby se zobrazily "jakkoli" uspořádané náhledy vložen ých fotografií.

Fotky budou nahrané na webu s Drupalem, půjde řádově o jednotky galerií s maximálně 10 - 20 obrázky. Všechny fotky máme jinak jako škola na Zoneramě.

Děkuji

návštěvník

Ještě si říkám, jestli než řešit galerii, kterou prakticky použiju jen párkrát, by nebylo jednodušší použít nějaký html generátor galerií na PC, jak se používalo dříve, fotky nahrát na web přes FTP (jinak je budu muset nahrávat přes systém Drupalu, předpokládám) a kód vložit do stránky.

Profile picture for user Jan Polzer

Nejjednodušší, bez jakýchkoli třetích modulů, je naklikat si galerii pomocí toho, co je v jádře Drupalu. Tedy nachystat pole na fotky k nějakému typu obsahu a tam to následně zobrazit. Pokud by to měl být nějaký výpis galerií, tak pomocí modulu Views. Opět, je to jenom klikačka. Popisuju v knize 333 tipů a triků pro Drupal 9, ale jde to aplikovat i na osmičku.

návštěvník

Děkuji, zvážím to tedy přes Views.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru