menu

Zdravím, mám dotaz ohledně menu, které je řešeno pomocí primary links a budu vycházet z menu zde na Maxiorlovi. Chtěl bych docílit toho aby nadřazená položka menu např. Články nikam nesměrovala a byla jen rozbalovací (a href="#"). Lze toto nějak docílit? Podotýkám, že nepoužívám žádný modul, jen primary links a CSS.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, docílíte toho buď nějakým kouskem jQuery, kterým by se odstranila adresa z konkrétních položek v menu, nebo pomocí modulu Special menu items, který dovoluje vytvořit položku menu, jež nikam neodkazuje.

návštěvník

Děkuji za radu. Modul Special menu items funguje perfektně až na jeden problém a to ten, že si vkládá vlastní CSS styl a přebíjí ten můj a tím pádem je "tlačítko" neviditelné. :(

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru