Menenie flash banneru podľa uzlu

Zdravím predvianočných drupalistov!
Trápim sa s prepínaním flash banneru (v headery) podľa nodu. Doposiaľ som mal na frontpage flash banner a na ostatných stránkach som prepínal bannery typu jpg pomocou switch <?php
switch ( $node->nid ) { case=12:print img src="/sites/default/files/banner/banner-12.jpg" break;atď.V súčasnosti by som rád vymenil jpg-bannery za swf-bannery. Ak za case=12: vložím object width="960" height="212" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash ...../object (vynechavam pri zápise syntax lebo v náhlade ho neberie), tak sa na webe vyhadzuje syntax error. Darí sa mi akurát umiestniť jeden flash banner na front a jeden na ostatné stránky. Stretol sa niekto s umiestňovaním flash bannerov (v headeru, v contente to ide bezproblémovo) podľa node? Existuje na to nejaký modul? Za návod, prípadne inšpiráciu na riešenie problému silvestrovská vďaka!

Profile picture for user Jan Polzer

Proč to píše syntax error netuším. Kdyžtak můžete kouknout na modul Advertisement.

PS: zprovozním pro čtenáře vizuální editor, když kód napíšete do něj, už by se měl zobrazovat v celku.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru