Mapa a seznam podniků

Dobrý den,

vytvořil jsem jsem si seznam podniků, které se zobrazují na mapě modul (Geofield) a pohled, kde se zobrazí všechny podniky (funguje). Ale rád bych nad mapou zobrazil i seznam podniků (obrázek, název a mobil). Ale nevím jak nad mapou zobrazit podniky a aby při vyhledávání (například zobrazit pouze podniky z Prahy) stejné podniky zobrazili na mapě i v seznamu.

D.

Profile picture for user Jan Polzer

Jednoduše. Pro hledání použijete Vystavené filtry (Exposed filters) ve Views, předpokládám. Až je nastavíte, tak View zduplikujte a v tom novém jenom změňte zobrazení z mapy třeba na tabulku nebo fields, jak potřebujete. Uložte. Poté jděte do editace toho View s mapou a do jeho hlavičky vložte Global: View Area, ve kterém vyberete to View s tabulkou či políčky. Zapněte u toho zároveň volbu, že chcete sdílet nastavení filtrů a mělo by to být hotové.

návštěvník

Tak jsem tu učinil, ale filtry se tam vidím 2x (u tabulky i u mapy).

návštěvník

trochu jsem si s tím pohrál a už to funguje :)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru