Mám otazku :)

Dobrý deň prosím Vás neviete mi niekto poradiť ako by sa dala vložiť iná hlavička do témy Acquia Prosper ? Chcel by som tam dať svoj vlastný obrázok?

P:S Drupal 6 téma pre E-shop.

Ďakujem Vám veľmi pekne za radu :)

Fórum: 

Reklama

Dobrý den,

to je obecný dotaz. Zkuste si např. ve Firefoxu pomocí rozšíření Firebug zjistit název toho obrázku v záhlaví (popř. velikost), potom vytvořte obrázek vlastní a můžete jej buď  uložit pod jménem toho původního, anebo jej nazvat jinak, ale potom musíte změnit název obrázku i v kódu šablony! Nevím kde přesně se nachází u Vašeho tématu, ale mohlo by to být v souboru style.css ve složce s tématem Acquia Prosper.

Toto téma má len cierne pozadie v hlavičke a neviem ako by sa dalo zmeniť na obrázok resp. ako to v sablone naprogramovať tak aby neukazovalo toto cierne pozadie ale obrázok.

Pošlete URL webu, kde to běží. Mělo by to jít v CSS, což se ze stránky pozná. Pak Vám někdo odpoví.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

nemam to na webe len sa to snažím upraviť no má to veľmi neobyčajný kod a odkaz na tému je http://drupal.org/project/acquia_prosper

I když jsem myslím velmi ochotný, instalovat si kvůli tomu Drupal s tímto tématem nebudu. Tak třeba odpoví někdo jiný.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Také si to kvůli tomu instalovat nebudu, ale odpovím Vám takto:

Zkuste ten Firebug, abyste přišel na to, jak se ta hlavička v kódu projevuje - mám na mysli zjistit div a jeho třídu, popř. id. Potom zkuste pomocí třeba PSPadu najít daný element, no a potom už jen umístit obrázek - doporučuji na pozadí toho divu, aby se nenačítal s kažkou stránkou znovu.

Přidat komentář