Live chat

Už delší dobou přemýšlím kam sáhnout aby bylo možné nastavit na web stránce Live chat - možnost komunikace jinak než přes kontaktní formulář a přitom spokojit se s nějakým free řešením i když asi to bude bez nějakého komfortu. Jaké řešení by jste preferoval?

Profile picture for user vomi

placené moduly jsem také našel. Doufal jsem že nějaký jednoduchý řešení bez nějakých pozlátek pro Drupal existuje. Asi ne. Díky za info.

Profile picture for user vomi

jde o web jedné cestovky. Používají Skypa a pokud někdo je chce kontaktovat může přes tento kanál. Chtěl jsem jim vytvořit pole pro online komunikaci ještě jinak a nemůžu jim nabízet placenou službu když sedí nonstop u telefonu a Skypa. To by mi neprošlo. Díval jsem se na to MSN. Lze tam spojit účty Skyp a MSN a i další účty - Google, FB..... Kód dává možnost vložit komunikační pole do web stránky. Testnu tuto cestu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru