Live chat

Už delší dobou přemýšlím kam sáhnout aby bylo možné nastavit na web stránce Live chat - možnost komunikace jinak než přes kontaktní formulář a přitom spokojit se s nějakým free řešením i když asi to bude bez nějakého komfortu. Jaké řešení by jste preferoval?

Fórum: 

Reklama

Zkušenosti s tím moc nemám, zákazníci používají LivePlus. Úplně free to asi není.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tak isto som nenasiel nic free. Skusil som si to na https://www.zopim.com/, je tam 14dni na vyskusanie. Mam o tom aj video na mojej stranke ako to nainstalovat.

placené moduly jsem také našel. Doufal jsem že nějaký jednoduchý řešení bez nějakých pozlátek pro Drupal existuje. Asi ne. Díky za info.

Ještě mrkněte na toto Kontaktní formulář aneb Windows Live Messenger pro váš web. Nejsem si ale jist, jakou to má budoucnost, vzhledem k tomu, že Microsoft bude razit spíše Skype místo Messengeru.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

jde o web jedné cestovky. Používají Skypa a pokud někdo je chce kontaktovat může přes tento kanál. Chtěl jsem jim vytvořit pole pro online komunikaci ještě jinak a nemůžu jim nabízet placenou službu když sedí nonstop u telefonu a Skypa. To by mi neprošlo. Díval jsem se na to MSN. Lze tam spojit účty Skyp a MSN a i další účty - Google, FB..... Kód dává možnost vložit komunikační pole do web stránky. Testnu tuto cestu.

Přidat komentář