LightBox2 + view image_gallery

Dobry den, Vase videonavody jsou pro mne cennym zdrojem zkusenosti. Presto vsechno mam problem s aplikaci LightBox2. Pro zobrazovani a trideni skupin obrazku pouzivam standardne galerie, konkretne view image_gallery skoro ve výchozím nastaveni. V nahledu se zadanym parametrem se mi vybrana skupina obrazku zobrazuje pomoci LightBox2 korektne, tzn. ze se pohybuji jen ve skupině obrazku, ktera byla zobrazena pomoci image_gallery s patricnym argumentem. Ovsem po ulozeni views a naslednem pouziti se LightBox2 pohybuje po skupine vsech obrazku, bezohledu na zvoleny parametr. Existuje nejaka pomoc?
Dekuji I.S.

návštěvník

Vim kde je chyba ale nedokazu ji odstranit. LightBox zrejme zdruzuje obrazky ktere se v dany okamzik vyskytuji na strance bez ohledu na jejich vyskyt (Bloky, stranka atp.) a vzhledem k tomu ze mam po strane jeste bloky s dalsimi obrazky v Slideshow rezimu tak si je LightBox prida k aktualne zobrazovane galerii. Prochazel jsem nastaveni LightBoxu a na nic co by mohlo toto osetrit jsem nenarazil. Poradi mi nekdo. Diky.

Profile picture for user Jan Polzer

Vzhledem k tomu, že modul Image pro Drupal 6 je zatím pořád ve vývojové verzi, asi nezbyde než počkat na finální podobu, která snad bude v pořádku.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru