Lama dotaz ohledně vkládání obsahu

Dobrý den,

vytvořil jsem si vlastní typ obsahu. Teď když chci vložit obsah daného typu..tak si vytvořím obsah...nakonfiguruji si menu (přímo při tvorbě obsahu) a dám uložit. Vše se zobrazí. Teď když chci vytvořit další obsah (např. další článek) který bude pod daným již vytvořeným obsahem, tak jak to mám udělat? Chci aby to padlo přímo do menu, které jsem již vytvořil při předešlém vytváření obsahu.

návštěvník

Zkoušel jsem přes modul  menu block...vsechno fachalo..ale najednou tam v nastaveni bloku zmizela mozost item (kde bych vybral root primary links) :(

Profile picture for user Jan Polzer

Pokud to chcete zanořit v menu pod nějakou již existující položku, tak stačí v editaci uzlu vybrat z nastavení menu právě tu nadřazenou položku.

návštěvník

Dobrý den,

přesně tak bych to o potřeboval, ale s tím aby ta nadražená položka menu po kliku zobrzila všecheno obsah i z vnořených menu.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru