Komentáře pod článkem

Dobrý den,

jak je možné docílit toho, aby se přidávané komentáře pod článkem vypisovaly od nejnovějších až po nejstarší (jako na maxiorlovi...)? Automaticky tomu je naopak...
Jak je možné dodat obrázek k přihlášenému uživateli v komentářích pod článkem? V profilu uživatele obrázek je, ale u komentářů se nezobrazuje.
Je možné zrušit v komentářích pod článkem položku "trvalý odkaz"?
vizte konkrétní stránku zde
 
Z jiného soudku - v prohlížeči Google Chrome, když přidávám třebas obrázek do článku, tak po kliknutí na ikonu obrázku v editoru (nebo vložit text z wordu) - TinyMCE se otevře okno v úplně minimální velikosti, že je nutné jej roztáhnout, aby bylo vidět na tlačítka apod. Co s tím? Ve Firefoxu je to ok...
Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, trochu moc otázek najednou...

1. Hm, na Maxiorlovi je to tak ještě z doby Drupalu 6. Nikdy jsem si nevšiml, že to nejde měnit. Měl by Vám s tím pomoci modul Sort Comments.

2. Avatar - stačí zapnout jejich podporu v Konfigurace > Uživatelé > Nastavení účtu. Samozřejmě téma vzhledu musí podporovat zobrazování obrázků uživatelů v šabloně.

3. Jo, editací šablony comment.tpl.php v šabloně vzhledu.

4. Chrome vs. Firefox - netuším.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru